SK | EN
Filip Hološko powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Filip Hološko so zlatou kopačkou

Filip Hološko so zlatou kopačkou

Autor: FSA, 09.05.2016

FC Sydney cez víkend odmenil svojho najlepšieho strelca sezóny pozoruhodnou trofejou.

Na tradičnom večierku austrálskeho klubu sa odovzdávali individuálne ocenenia. Ústrednou postavou bol slovenský útočník Filip Hološko, ktorý za "The Blues" nastrieľal okrúhlych 10 gólov, čo je suverénne najviac spomedzi všetkých spoluhráčov.

"Bol to veľmi pekný galavečer, oceňovali sa všetky družstvá FC. Kopačka, ktorú som dostal, pripomína tú, ktorá sa odovzdáva najlepším strelcom na majstrovstvách sveta (smiech). Veľmi si ju vážim, a zároveň pevne verím, že budúca sezóna bude ešte lepšia. Hlavne čo sa týka účinkovania v lige, kde sme sa nedostali do vyraďovacích bojov. Na druhej strane, v Lige majstrov sa nám darí nad očakávanie dobre," skonštatoval piešťanský rodák.

Práve v najprestížnejšej klubovej súťaži môže Filip svoju gólovú bilanciu ešte vylepšiť. Podľa platného reglementu však môžu byť noví hráči pre Ligu majstrov dopísaní na prípadné štvrťfinále, ktoré sa však hrá až v auguste. "Také sú predpisy, nič s tým neurobíme. Po postupe zo skupiny sme dostali čínsky Shandong. Pevne verím, že túto prekážku na sklonku prebiehajúcej sezóny zvládneme a ocitneme sa v poslednej osmičke," zaželal si na záver.

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

8 Apr 2017
A-league
1:1
Filip Hološko: full time
15 Apr 2017
A-league
2:0
Filip Hološko: 63 '
goal assist
29 Apr 2017
A-league
3:0
Filip Hološko: 67 '
Gól Gól
semi-final
7 May 2017
A-league
2:1
Filip Hološko: 60 '
CHAMPIONS !!!
29 Jun 2017
UEFA Europa League
1:4
Filip Hološko: full time
Gól Gól GÓLY
6 July 2017
UEFA Europa League
5:0
Filip Hološko: full time
goal assist
Filip Hološko

Filip Hološko

Dátum narodenia 17.01.1984
Výška 185 cm
Váha 82 kg
Herný post útočník
Aktuálny klub Slovan Bratislava
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Filip Hološko - Exportný gól proti Pyuniku Jerevan