SK | EN
Filip Hološko powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Filipov jubilejný krásny gól VIDEO

Filipov jubilejný krásny gól VIDEO

Autor: FSA, 11.04.2016

Filip Hološko zavŕšil svoju tohtosezónnu ligovú bilanciu na 10 gólov a 4 asistencie. Jeho Sydney však zostalo pred bránami play-off.

V mužstve z najväčšieho austrálskeho mesta sa miešajú pocity eufórie a sklamania. Nezdar v domácej A-league lemuje úspešné účinkovanie v ázijskej Lige majstrov. V austrálskej súťaži už ani posledný duel proti Perth Glory nemohol nič zmeniť na tom, že FC Sydney zostane pred bránami nadstavby o titul.

"Bojovali sme zo všetkých síl do samého konca, žiaľ, na postup sme nedosiahli. S ligou sme sa aspoň rozlúčili vysokým domácim víťazstvom 4:0,"hovorí Filip, ktorý v stretnutí zaznamenal svoj jubilejný 10. gól sezóny. "Zbehol som si pre loptu do stredu ihriska. Obrancovia boli roztiahnutí, a tak som sa pokúsil preniknúť pomedzi nich do šestnástky. Potom som si už len prehodil loptu na pravačku a vystrelil povedľa brankára," opísal slovenský útočník krásny futbalový moment.

K 10 ligovým gólom pridal Filip v 24 vystúpeniach ešte 4 gólové asistencie, čo je pre krídelného hráča viac ako solídna vizitka. "Vždy tie čísla môžu byť aj lepšie, možno keď sa na to pozriem s odstupom, poviem si, že to nie je zlé. Mrzí ma, že sme nepostúpili do bojov o titul, ale na druhej strane, nad očakávanie dobre sa vyvíja naše účinkovanie v Lige majstrov," hovorí Filip, ktorý v prípade postupu, na ktorý stačí vedúcemu FC Sydney uhrať jeden bod, môže byť dopísaný na súpisku pre vyraďovaciu časť. Všetci pevne veria, že po neúspechu v lige si The Blues všetko vynahradia práve v najprestížnejšej súťaži ázijského kontinentu.

Foto: FC Sydney


Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

8 Apr 2017
A-league
1:1
Filip Hološko: full time
15 Apr 2017
A-league
2:0
Filip Hološko: 63 '
goal assist
29 Apr 2017
A-league
3:0
Filip Hološko: 67 '
Gól Gól
semi-final
7 May 2017
A-league
2:1
Filip Hološko: 60 '
CHAMPIONS !!!
29 Jun 2017
UEFA Europa League
1:4
Filip Hološko: full time
Gól Gól GÓLY
6 July 2017
UEFA Europa League
5:0
Filip Hološko: full time
goal assist
Filip Hološko

Filip Hološko

Dátum narodenia 17.01.1984
Výška 185 cm
Váha 82 kg
Herný post útočník
Aktuálny klub Slovan Bratislava
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Filip Hološko - Exportný gól proti Pyuniku Jerevan