SK | EN
Filip Hološko powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

7. gól v sezóne a pozvánka do repre!

7. gól v sezóne a pozvánka do repre!

Autor: FSA, 15.03.2016

Filip Hološko je neustále pri streleckej chuti. V sobotu však jeho presný zásah na body nestačil.

Na ambiciózny FC Sydney, ktorý reprezentuje Austráliu aj v ázijskej Lige majstrov, spadla v domácej súťaži deka. Za všetko hovorí osemzápasová šnúra bez víťazstva, ktorú Hološko a spol. nepretrhli ani v domácom súboji s predposledným Wellingtonom Phoenix (1:3).

"Žiaľ, aj takýto je futbal. V úvodnej štvrťhodine sme mali hru ešte pod kontrolou, súper sa v podstate len bránil, no následne v rozpätí jednej minúty dvakrát skóroval. Zostali sme zaskočení, ešte viac, keď do polčasu zvýšili na 0:3. Napriek tomu sme neprestávali veriť," hovorí Filip Hološko, ktorý na začiatku druhého dejstva vrátil svojmu tímu nádej na priaznivejší výsledok. "Podarilo sa mi streliť gól po centrovanej lopte z ľavej strany, ktorú brankár vyrazil rovno do miesta, kam som nabiehal a ľavou nohou som ju prvým dotykom umiestnil pod brvno. Prebiehala 51. minúta, takže času na vyrovnanie bolo ešte dosť, no nakoniec sme sa ku kontaktnému gólu nedostali," dodal Filip.

Náladu mu určite vylepšila pozvánka do národného tímu, ktorý koncom marca odohrá dva priateľské zápasy proti Lotyšsku a Írsku. "Som veľmi rád, že som sa ocitol v úzkej nominácii reprezentačného trénera. Vždy bolo pre mňa cťou hrať za Slovensko, a preto si návrat do reprezentácie veľmi cením. Urobím všetko pre to, aby som nesklamal dôveru trénerov, ktorí ma sledovali a rovnako aj slovenských fanúšikov, na ktorých sa už teraz teším," povedal Filip na margo nominácie.

Foto: FC Sydney

Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

3 Mar 2017
A-league
1:0
Filip Hološko: 73 '
Žltá karta Žltá karta
GOAL ASSIST
10 Mar 2017
A-league
1:0
Filip Hološko: 69 '
Gól Gól
GAME WINNING GOAL
26 Mar 2017
A-league
0:3
Filip Hološko: 64 '
1 Apr 2017
A-league
3:0
Filip Hološko: 71 '
8 Apr 2017
A-league
1:1
Filip Hološko: full time
15 Apr 2017
A-league
2:0
Filip Hološko: 63 '
goal assist
Filip Hološko

Filip Hološko

Dátum narodenia 17.01.1984
Výška 185 cm
Váha 82 kg
Herný post útočník
Aktuálny klub FC Sydney
  Úplny profil hráča »

Najnovšie video

Filip Hološko - 10 gólov za FC Sydney